روش های شفافیت پوست در منزل

بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.
کشت روزمره پوست شما
به عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.

من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، روال من بر حفظ سد و پوست و درمان آکنه و تبعات فشار خون بالا تمرکز دارد. و از آنجا که من اواسط 20s من است ، من محصولات پیشگیرانه ضد پیری را امتحان کرده ام و از چروک های زودرس جلوگیری می کنم.

یکی از روغن هایی که برای شفافیت پوست بسیار مهم است استفاده از روغن آرگان می باشد .

برای مراقبت از پوست من در شب ، روال اصلی من اینگونه است:

پاک کن
درمان شود
هیدرات
مرطوب کردن
در حالی که روزانه به این روال می چسبم ، بسته به اینکه پوست من در آن روز خاص احساس می کند ، هر از گاهی محصولات را تغییر می دهم. من همچنین دوست دارم روال خودم را سرگرم کننده اما مراقب نگه دارم - در ادامه در مورد این مطلب بیشتر بخوانید.

اگر به دنبال بخش مراقبت های ویژه پوست هستید ، روال شبانه من را بررسی کنید.

فواید اسیدهای هیدروکسی (AHAs) برای پوست

روش های شفافیت پوست در منزل

راهنمای استفاده از سرم ویتامین c

پوست ,، ,های ,روال ,مراقبت ,شفافیت ,پوست من ,و از ,مراقبت از ,از پوست ,، روال

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

crow دانلود انواع سریال کره ای ادکلن بلک افغان اصل و اورجینال پرو وب پلاس گلدفیش آکواریوم و گوپی سنتر اصفهان بورس حرفه ای بیمه kalagard یا قاضی الحاجات پسر شجاع